Εγγραφές μαθητών στο Λύκειο
10 Ιουνίου 2020![](https://www.3gymkilkis.gr/wp-content/uploads/2020/08/CE9FCE9CCE99CE9ACEA1CE9FCEA3CEA0CEA1CE99CE93CE9ACE99CEA0CE91CEA3-CE91CEA6CE99CEA3CE91.jpg)
Ο Μικρός Πρίγκηπας έρχεται στο θέατρο Λόφου Αγίου Γεωργίου Κιλκίς
25 Αυγούστου 2020Οι μαθητές/-τριες της Γ’ τάξης Γυμνασίου που επιθυμούν να εγγραφούν σε οποιαδήποτε τάξη Δημόσιων Ημερησίων και Εσπερινών ΓΕ.Λ. – ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος 2020 – 2021 θα πρέπει να υποβάλουν ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής στο https://e-eggrafes.minedu.gov.gr
αφού ενημερωθούν από τη σχετική εγκύκλιο εγγραφών ΓΕΛ ΕΠΑΛ σχ.έτος 2020-21