![](https://www.3gymkilkis.gr/wp-content/uploads/2017/11/IMG_1654.jpg)
Δράσεις πρόληψης και προαγωγής υγείας
20 Νοεμβρίου 2017Περιβάλλον-Απορρίμματα-Ανακύκλωση
29 Νοεμβρίου 2017Η Διεύθυνση του 3ου Γυμνασίου Κιλκίς προσκάλεσε τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών της Α’ τάξης τη Τετάρτη 8 Νοεμβρίου και τους μαθητές της Β΄ & Γ΄ τάξης τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2017 σε συνάντηση με σκοπό την ενημέρωση σε θέματα λειτουργίας και φοίτησης του σχολείου μας στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου.