![](https://www.3gymkilkis.gr/wp-content/uploads/2016/10/20150113_120916a.jpg)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2016-17
12 Ιουνίου 2017![](https://www.3gymkilkis.gr/wp-content/uploads/2017/09/1-1.jpg)
“Κινώντας για νερό στην κρήνη…”
26 Σεπτεμβρίου 2017Στις 15 Σεπτεμβρίου 2017,ημέρα Παρασκευή πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση-καλωσόρισμα των μαθητών και μαθητριών στον αύλειο χώρο του 3ου Γυμνασίου. Κάτω από το φως του φεγγαριού μας ταξίδευε η φωνή της κας Τσαρίδου με τις ωραίες μπαλάντες της. Στη συνέχεια τη σκυτάλη πήρε ο κος Παπαλουϊζάκης που με τις μουσικές επιλογές του ανέβασε το κέφι κατακόρυφα.
Την εκδήλωση παρακολούθησαν ο Διευθυντής κος Λιναρδάκης Ιωάννης, καθηγητές του Συλλόγου Διδασκόντων, προσκεκλημένοι,ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, γονείς και κηδεμόνες. Σ΄όλη τη διάρκεια της εκδήλωσης υπήρχε κέφι, χαρούμενη διάθεση και χορός.
Καλή Σχολική Χρονιά